KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12691162

nr 1269 1162

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 1946. Ca 22x27 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 19:12:18

19/8 19:07:18 1      Vinnande bud